كلينيك زيبايي
 كلينيك زيبايي

كلينيك زيبايي


همه چيز درباره كمپاني بزرگ سامسونگ SAMSUNG

در ماه دسامبر 1969، اين شركت سرمايه اي بالغ بر 300 هزار وون، را جمع آوري كرد و با آغاز فعاليت با نام سامسونگ- سانيو قدم در راهي گذاشت كه به فعاليت هاي امروزش نزديك تر بود، چند سال طول كشيد تا خط و مش اصلي شركت از سرمايه گذاري در صنايع سنگين، پتروشيمي و صنايع شيميايي به سمت صنايع ظريف و ساخت وسايلي چون تلويزيون هاي رنگي تغيير كرد . در اواخر دهه هفتاد، اين شركت با كسب درآمدي 100 ميليون دلاري در هر سال به عرصه هاي جديدي چون هوافضا هم وارد شد . 

هدف اصلي: فن آوري اطلاعاتدر دهه 80 سامسونگ با تاسيس مركزي به نام sds كه وظيفه رهبري و مديريت سياست هاي كلان اين شركت را در مسايل فن آوري اطلاعات داشت بر روي سيستم هاي مديريت و مشاوره و خدمات شبكه متمركز شد و همزمان كارخانه توليد ساعت اش را نيز افتتاح كرد . در اواسط دهه و همزمان با رويكرد نويني كه بنگاه هاي تجاري دنيا پيش گرفته بودند سامسونگ انستيتوهاي فن آوري و تحقيقات اقتصادي اش را نيز تاسيس نمود تا از قافله غول هاي تجاري عقب نماند. . اين دو موسسه با پژوهش و تحقيق در زمينه صنايع الكترونيك، نيمه هادي ها و صنايع پليمري، ارتباطات نوري و طراحي پيشرفته شبكه، خوراك مناسبي براي خط هاي وليد سامسونگ فراهم كرده و راه آنها را در دستيابي به سهم بيشتري از بازار مصرف كنندگان سراسر دنيا هموار مي نمودند. براي اخد مجوز نمايندگي مجاز سامسونگ بايد مراحل زيادي طي كرد.


تحول دوم.در نوامبر سال 1987، سامسونگ الكترونيكس دوباره متولد شد . اين شركت موفق شده بود جزو 5 شركت برتر الكترونيكي دنيا قرار بگيرد و همين راه را براي ورود به عرصه هايي چون فن آوري ديجيتال و كامپيوتر هموار ساخت . در آگوست 1994، سامسونگ با تغيير هوشمندانه اي در چيپ حافظه هاي كامپيوترتوانست به ركورد 256 مگابايت برسد و خود را به عنوان يك مارك معتبر تجاري به جهان معرفي كند . همزمان با اين موفقيت سامسونگ به توسعه مراكز مختلف خود پرداخت؛ در ژاپن نمايندگي بزرگي افتتاح كرد، مركز پزشكي مجهز به وجود آورد و يكي از بزرگ ترين كارخانه هاي ساخت و توليد تلويزيون رنگي را در چين راه اندازي كرد . در انتهاي سال 94 ديگر سامسونگ شركتي بود كه براي اولين بار در كره 10 ميليارد دلار درآمد از محل صادرات داشت.


بازدید : | ۱۷ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان