كلينيك زيبايي
 كلينيك زيبايي

كلينيك زيبايي


كاربردهاي ليزر در درمان هاي پزشكي جديد

ليزر LASER كلمه ليزر (LASER) از حروف اول كلمات Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation گرفته شده است . در واقع ليزر منبع نوري است كه نور بينهايت خالص (فقط با يك طول موج )توليد ميكند . نور سفيد تركيبي از از رنگها (قرمز-نارنجي-زرد-سبز-آبي-نيلي-بنفش) با طول موچ ۴۰۰ تا ۷۰۰ نانومتر است كه با چشم قابل رويت است در حاليكه نور مادون قرمز (طول موج بالاي ۷۰۰ نانومتر) و فوق بنفش (طول موج ۱۰۰ تا ۴۰۰ نانومتر)را با چشم نميتوان ديد. بنابراين ليزر ؛ تشعشع توليد شده توسط تقويت كننده هاي نوري ميباشد كه در طيف هاي مختلف از مادون قرمز تا فوق بنفش آن در پزشكي كاربرد دارد. پس نور ليزر مادون قرمز و فوق بنفش را با چشم نميتوان ديد.


بازدید : | ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...

تبليغات در اينستاگرام به 5 شيوه موثر

تبليغات در اينستاگرام به ۵ شيوه موثر

چنان‌چه به دنبال روش هاي تبليغات در اينستاگرام هستيد در اين نوشتار همراه ما باشيد.

اينستاگرام چيست؟

اينستاگرام يك شبكه اجتماعي گسترده است كه محبوبيت و طرفداران خاصي بين مخاطبانش ايجاد كرده است و هم اكنون كاربران آن در حال افزايش است. اينستاگرام در حال حاضر پذيراي بيش از دو ميليون ايراني در خود است كه اين تعداد نيز با سرعت در حال افزايش مي باشد. شايد اگر اينستاگرام نيز همانند پيامرسان واتس اَپ با گوگل قرداد رسمي براي “نرم افزار ضروري بودن” داشت و در تمامي نسخه هاي اندرويد گوگل به صورت پيش فرض نصب مي شد ، تقريبا كاربران آن ۲ برابر الان مي بود .


بازدید : | ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...

شيشه هوشمند يا شيشه اسمارت چيست؟

امروزه فناوري هاي مدرن توليد شيشه ،تاثير شگرفي بر توسعه ساختمان سازي در سراسر جهان داشته است.فناوري شيشه هاي هوشمند در سالهاي اخير توسعه خير كننده اي داشته است. طبق گزارش سالانه صنايع ايالت متحد آمريكا ،تقاضا براي شيشه هاي هوشمند تا سال 2020 از مرز سه ميليون مترمربع در سال خواهد گذشت.توليد شيشه هاي هوشمند بر پايه چهار تكنولوژي كريستال مايع،الكتروكروميك،ذرات معلق و مواد ترموكروميك استوار است.ارزش بازار جهاني شيشه هاي هوشمند در سال 2012 در حدود 80ميليون دلار است كه در سال 2020 به 700 ميليون دلار خواهد رسيد.


بازدید : | ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...

فعالين تبليغات در تلگرام+ليست كامل

فعالين تبليغات در تلگرام + ليست كامل

شايد از خود بپرسيد در تبليغات تلگرام چه افراد يا شركت هايي فعال هستند چگونه فعاليت مي كنند و چه معايبي دارند؟ در ادامه اين متن به صورت مفصل راجع به اين فعالين تبليغات مواردي را خدمت شما عرض مي كنم .

تاثير و قدرت تلگرام را نمي توان ناديده گرفت و بسياري از كاربران باهوشِ اين پيام رسان با ساخت كانال هايي با موضوعات جذاب و نمايش تبليغ به اعضاي كانال ها ،براي خود درآمد كسب مي كنند .
تلگرام به عنوان پر جمعيت ترين مكان در ايران فضاي مناسبي براي كسب درآمد ايجاد كرده است.
اگر قصد تبليغات داريد بدون شك با تلگرام كار كنيد، شما با در دست داشتن يك كانال و ارائه محصولات خود در ان اقدام به جذب مشتري در تلگرام كنيد.
با گذشت زمان نياز به يك بستر مناسب براي ساماندهي و نظم بخشيد به انتشار تبليغات از سوي صاحبان كانال ها احساس شد. تلگرام با بيش از ۳۰ ميليون كاربر فعال در كشور ركورد دار شبكه هاي اجتماعي است. تقريبا تمام اقشار جامعه در اين شبكه اجتماعي عضو هستند و بستر مناسبي برا بازاريابي است.


بازدید : | ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...

رازهاي زندگي پاول دوروف بنيانگذار تلگرام

تلگرام يكي از مسنجرهايي است كه اين روزها طرفداران بسياري دارد و تقريبا بيشتر افراد در طول روز حداقل يك يا دو بار به اين شبكه اجتماعي سر مي زنند. حال با بنيانگذارد اين شبكه اجتماعي پرطرفدار آشنا شويد.


بازدید : | ۲۰ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...

اينفلوئنسر ماركتينگ چيست؟

اينفلوئنسر ماركتينگ؛ روش جديدي در دنياي تبليغات و بازريابي به شمار مي آيد كه از سال ۲۰۱۷ پا به عرصه ي رقابت با روش هاي مختلف ماركتينگ گذاشت. اينفلوئنسر ماركتينگ، در ايران نيز يك روش جديد براي تبليغات و بازاريابي به شمار مي آيد كه با وجود نوپا بودن خود، با استقبال فوق العاده اي مواجه شد و در كمترين زمان، توانست محبوبيت ويژه اي را كسب كرده و جايگاه خود را در ميان موثرترين روش هاي بازاريابي و تبليغات تثبيت كند.


بازدید : | ۲۰ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...

همه چيز درباره كمپاني بزرگ سامسونگ SAMSUNG

در ماه مارس سال 1983 شركت كوچكي در شهر تائگو كره تاسيس شد كه سال ها بعد به عنوان غول توليد كننده لوازم الكترونيكي در دنيا شناخته مي شد . در ماه دسامبر 1969، اين شركت سرمايه اي بالغ بر 300 هزار وون، را جمع آوري كرد و با آغاز فعاليت با نام سامسونگ- سانيو قدم در راهي گذاشت كه به فعاليت هاي امروزش نزديك تر بود، چند سال طول كشيد تا خط و مش اصلي شركت از سرمايه گذاري در صنايع سنگين، پتروشيمي و صنايع شيميايي به سمت صنايع ظريف و ساخت وسايلي چون تلويزيون هاي رنگي تغيير كرد . در اواخر دهه هفتاد، اين شركت با كسب درآمدي 100 ميليون دلاري در هر سال به عرصه هاي جديدي چون هوافضا هم وارد شد . 


بازدید : | ۱۷ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...

چرا ال جي موفق شد؟

كمپاني كره اي هنوز هم يكي از بهترين و معتبرترين برندهاي توليد كننده وسايل مصرفي در سراسر جهان است . چه رازي در پس اين موفقيت نهفته است؟ بياييد به 8 مورد از آن ها بپردازيم و 8 حقيقت جالب كه احتمالا نمي دانستيد را مرور كنيم.


بازدید : | ۱۶ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...

نقش ربات ها در تبليغات گسترده تلگرامي

امروزه با گسترش كاربرد گوشي هاي موبايل، تعداد بسيار زيادي از شبكه هاي اجتماعي پديد آمده اند كه در اين بين؛ تلگرام، محبوبيت ويژه اي را در بين ايرانيان به خود اختصاص داده است. تلگرام با داشتن سرعت مناسب و امكانات ويژه اي كه در اختيار كاربران خود قرار مي دهد؛ جايگاه خود را در اين رقابت تثبيت كرده است. به گونه اي كه؛ ۸۰% ايرانيان از اين اپليكيشن محبوب استفاده مي كنند و شايد كمتر كسي باشد كه با آن آشنايي نداشته باشد. در بين انواع امكانات تلگرام؛ بي شك شما نيز نام ” ربات ” را شنيده و حتي بارها از آن استفاده كرده ايد. اضافه شدن اين هوش مصنوعي به تلگرام همراه با خدمات مفيد و گسترده اي كه در اختيار كاربران تلگرام قرار مي دهد، همچنين جمعيت بسيار زياد افرادي كه از اين شبكه ي اجتماعي استفاده ميكنند، توجه صاحبان كسب و كار و نيز كساني كه جوياي تبليغات گسترده و ارائه خدمات خاص به مشتريان خود هستند را به سوي تلگرام معطوف كرده است. به علاوه؛ تجربه هاي موفقي در زمينه ي بازريابي و كسب و كار به كمك تلگرام و ربات هاي آن ها بر جاي مانده اند؛ به گونه اي كه امروزه شاهد كسب و كار هاي عظيمي در تلگرام هستيم كه با كمترين امكانات و هزينه ها شكل گرفته اند و تنها با تكيه بر كابرد صحيح و اصولي از امكانات تلگرام بنا شده اند. شما نيز مي توانيد با فراگرفتن اطلاعات لازم و با بهره گفتن صحيح از تلگرام، كسب و كار خود را راه اندازي كرده و يا به فكر توسعه ي آن باشيد.


بازدید : | ۱۵ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...

راهنماي خريد گل ترحيم(به دردتون ميخوره)

گل يكي از هداياي مناسب براي ابراز احساسات مي باشد. هر يك از انواع گل نشان دهنده يك حس هستند كه در اين مقاله قصد داريم بيشتر در مورد اين موضوع صحبت كنيم. همانطور كه قبلا نيز گفته شد گل را مي توان به اشكال مختلف نظير شاخه اي ، جعبه گل ، دسته گل ، سبد گل و يا حلقه گل خريداري كرد.  خريد گل براي مناسبت هاي مختلف بسيار مرسوم بوده و افراد زيادي در مناسبت هاي مختلف، با خريد گل عزيزان خود را سورپرايز و غافلگير مي كنند. بنابراين بهتر است قبل از خريد گل از معني و مفهوم آن گل مطلع باشيم تا از اين طريق بتوانيم مناسب ترين دسته گل را براي عزيزانمان خريداري نماييم. در ادامه اشاره خواهيم كرد كه هر گل نماد چه چيزي بوده و براي چه مناسبتي ايده آل تر مي باشد.
گل زرد نمادي از ستايش و قدرداني از طرف مقابل است. بنابراين اگر قصد تشكر از كسي را داريد مي توانيد با خريد گل زرد اين كار را انجام دهيد. همچنين مي توانيد براي معذرت خواهي و آشتي كردن نيز از رز زرد كمك بگيريد.گل صورتي نشان دهنده اين است كه فرد براي شما بسيار عزيز و دوست داشتني است. در واقع خريد گل با اين رنگ نشان دهنده علاقه شما به طرف مقابلتان است.خريد گل سفيد نشان دهنده احترام به طرف مقابل است. علاوه بر اين نمادي از معصوميت و فروتني مي باشد. همچنين با خريد گل سفيد شما به طرف مقابلتان نشان مي دهيد كه عشقتان به وي خالصانه و عميق مي باشد. براي مراسم فرخنده نظير عروسي كه بر پايه عشق است، رز سفيد بسيار مناسب است.اشتياق و شيفتگي خود را با خريد گل نارنجي به طرف مقابلتان نشان دهيد.پرطرفدارترين گل ، رز قرمز است. گل سرخ نمادي از زيبايي ، احترام و شجاعت است كه بيانگر عشق و علاقه شما مي باشد. غنچه گل رز براي عشق هاي نوپا بسيار مناسب است. اگر در نگاه اول عاشق شده ايد، عشق خود را با خريد گل بنفش بروز دهيد.براي مراسم و مناسبت هاي سوگواري و مرگ و مير براي تسليت از رز سرخ تيره و رز سياه استفاده كنيد.براي نشان دادن اتحاد و سازش مي توانيد براي خريد گل به سراغ تركيبي از گل ها سفيد و سرخ برويد.مناسب ترين گل براي افرادي كه مي خواهند به سفر بروند، گل بنفشه مي باشد.از گل هايي كه نماد عشق و حسرت وصال هستند مي توان به لاله عاشق، گل گامياي صورتي ، قاصدك ، گل سرخ ، گل كامياي سفيد و گل ميخك كه نشان دهنده عشق زن است، اشاره كرد.گل بگونيا براي هشدار و گل زنبق براي ابراز احساس تاسف مناسب است. كاكتوس نمادي از پايداري و استقامت بوده و گل اطلسي براي ازدواج فرخنده مناسب است. خاطرات خوب خود را با خريد گل رزماري يادآوري كنيد.گلي كه براي پيروزي ها مناسب است، گل لادن است. گل نرگس نمادي از غرور بوده و داوودي بيانگر حقيقت است.با توجه به اين نكات مي توانيد در خريد گل مناسب بهتر عمل كنيد. دنياي گل يك گل فروشي آنلاين است كه تمام انواع گل مناسب براي مناسبت ها مختلف را ارائه مي دهد. در اين گل فروشي مي توانيد به خريد گل ، جعبه گل ، دسته گل ، حلقه گل و غيره بپردازيد.


بازدید : | ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | نظرات (0) | ادامه مطلب ...

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان